KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10134089
nr 1013 4089
Akvarell
August Olsson, Sibyllegatan 25, signerad, motivet: 14x20
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 januari 2016
kl 19:59:38
16/1 22:34:44
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm